STUDNIÓWKA 2019

26 stycznia 2019 roku w domu weselnym „Bianco” maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi, dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele i rodzice uczestniczyli w balu maturalnym. W części oficjalnej uczniowie podziękowali dyrekcji i nauczycielom z stworzenie dobrych warunków do nauki i trud włożony w czteroletnie nauczanie. Słowa wdzięczności skierowane zostały również do rodziców, bez których ta uroczystość nie odbyłaby się. Następnie głos zabrała pani dyrektor Krystyna Ślubowska, która życzyła uczniom spełnienia maturalnych marzeń i niezapomnianej studniówkowej zabawy. Nie zabrakło także życzeń i podziękowań od rodziców. Część oficjalną zakończył staropolski polonez w wykonaniu uczniów i osób towarzyszących. Zabawa trwała do rana, a o muzykę, która porywała wszystkich do tańca postarała się Helion Music Group. Ta noc na pewno zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

 

Kontakt

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie
023-673-25-29
sekretariat@zs1.com.pl