WYCIECZKA DO LG ELEKTRONICS - MŁAWA

16.04.2019 r. uczniowie klasy II i I Technikum Logistycznego uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do LG Elektronics w Mławie w ramach projektu współfinansowanego ze środków EFS - „Doradztwo edukacyjno-zawodowe w szkołach powiatu ciechanowskiego”.

LG  jest światowej skali liderem w dziedzinie elektroniki i wiodącym producentem telewizorów plazmowych. Kierownik Działu Logistyki  przedstawił  szeroką gamę wyrobów, których produkcja oparta jest na najnowocześniejszej technologii.

Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z procesami logistycznymi w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Uczniowie  obserwowali proces produkcji na liniach technologicznych, poznali złożony system kontroli jakości wyrobów gotowych, pracę środków transportu wewnętrznego oraz zasady gospodarki magazynowej.

Efektem tej  wizyty jest wzbogacenie wiedzy uczniów z zakresu nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych, dystrybucyjnych i magazynowych. Wycieczka pozwoliła przedstawić w praktyce wiedzę zdobywaną na lekcjach przedmiotów zawodowych i rozbudzić zainteresowanie pracą logistyka.

                                                                           Donata Jóźwiak

Kontakt

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie
023-673-25-29
sekretariat@zs1.com.pl