SU NA RATUNEK FILIPKOWI

29 listopada bieżącego roku w naszej szkole ruszyła trzyetapowa akcja charytatywna zorganizowana z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Akcja ta ma na celu pomoc w zebraniu pieniędzy na operację 4-letniego Filipka Bugajewskiego, który choruje na antrogrypozę - wrodzoną sztywność stawów.

Pierwszy etap stanowił kiermasz ciast przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Następnie zorganizowane zostały zajęcia pod nazwą „Fitness Party”  podczas których uczennice ,,Bema” i ,,Krasiniaka” aktywnie spędzały czas pod okiem wykwalifikowanych instruktorek fitnessu. Trzeci etap, czyli mecz piłki siatkowej, w którym nasi uczniowie zmierzą się z nauczycielami naszej szkoły będzie miał miejsce 4 grudnia na Hali MOSiR w Ciechanowie.

Z całego serca dziękujemy wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły za tak liczne uczestnictwo w zorganizowanej zbiórce. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę sponsorów, którzy ufundowali wartościowe nagrody dla uczniów biorących udział w akcji: ,,Oriflame” Ewa Krysiewicz, ,,Studio Agnella” Agnieszka Iwanowska, Gabinet Masażu Łukasz Siwanowicz, Gabinet Kosmetyczny Anna Chmielewska, Centrum Medyczne ,,Eskulap”, ,,Babski Młyn” Anna Milewska, Zakład Fryzjerski Magdalena Wojciechowska, Akademia Fitness Joanna Iwaszko, Cukiernia Sadowscy, Studnio Makijażu Patrycja Arciszewska oraz ,,Czar Party” za dekoracje.

Zapraszamy również do zakupu biletów na mecz siatkówki.

Kontakt

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie
023-673-25-29
sekretariat@zs1.com.pl