Lena w finale

W dniach 23-24 marca 2023r. na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej odbyły się zawody centralne Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 3 CM i 2 PM kierunku technik przemysłu mody. W gronie finalistów znalazła się uczennica naszej szkoły - LENA  KOSZELA z klasy 3CM.

Start w olimpiadzie stanowi nie lada wyzwanie dla uczniów z uwagi na wysoki poziom- obowiązujący materiał to nie tylko wiedza z przedmiotów zawodowych nauczanych w klasie od 1 do 5, ale również zagadnienia wykładane na studiach technicznych.

Finaliści olimpiady są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego w kwalifikacjach MOD.03 i MOD.11., dodatkowo otrzymują oceny roczne z teoretycznych przedmiotów zawodowych podwyższone o jeden stopień.

Gratulujemy sukcesu!