Finał ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce - Blok programistyczny dla Bemowiaka

W dniach 13 - 14 maja w Lublinie, rozegrany został II etap zawodów III stopnia Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce - Blok programistyczny. W etapie tym Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema reprezentował Maciej Pawlicki z klasy IV i4 , wychowanek Pana Przemysława Łuniewskiego, którego opiekunem dydaktycznym był Pan Przemysław Grochowski - nauczyciel przedmiotów informatycznych.  Uczeń naszej szkoły uzyskał najlepszy wynik deklasująć resztę uczestników i tym samym zdobył tytuł Laureata ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce - Blok programistyczny.

Serdecznie gratulujemy!

Finaliści i laureaci Olimpiady zwolnieni są z części pisemnej egzaminu zawodowego oraz uzyskują prawo przyjęcia na studia na wybrane uczelnie z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego opartego na punktacji wynikającej z egzaminu maturalnego. Dlatego zachęcamy do udziału w  Olimpiadzie Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce  w przyszłym roku szkolnym.