Czterech uczniów Bema w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce

W ubiegły wtorek uczniowie klasy 4ti w składzie:  Auguścik Adrian, Lipiński Dawid, Wolak Mateusz  w bloku teletechnicznym oraz  Wronowski Michał z klasy 3pm w bloku programistycznym, znaleźli się w gronie zakwalifikowanych uczestników do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce.

Finał odbędzie się w dniach 18-20.04.2024  w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu, gdzie uczniowie będą walczyć o tytuł MŁODEGO INNOWATORA W TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYCE. Ze względu na to, że w bloku teletechnicznym olimpiady jedynymi reprezentantami okręgu mazowieckiego są uczniowie naszej szkoły to ich opiekunem okręgowym został nauczyciel Bema, Pan Przemysław Grochowski. Życzymy powodzenia.